جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ 4 December 2020
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
 
تابلوهای بازدارنده( انتظامی)
۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲
 
اين علائم شامل مجموعه علائمي است كه مربوط به ضرورت و ممنوعيت و  يا محدوديت مي گردند .     عمر بالای ده سال      مقاوم در مقابل عوامل جوی     استفاده از شبرنگ های آکریلیک     ساخت بر اساس استاندارد های جهانی EN12899-1  و ASTMD4956    
 
هندریل
۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴
 
زمانی که زیرلایه آسفالت سنگ یا بتن باشد مانند لبه پرتگاه های کوهستانی و یا لبه پل های ماشین رو که امکان نصب پایه گاردریل و جود ندارد از هندریل استفاده می شود.  هندریل ها به وسیله بولت در محل نصب می گردند و بسته  به شرایط محل به کارگیری با ستون هایی از ورق فولادی (5 الی 10 میل) و لوله های 3 اینچ و 4 اینچ ساخته می شود.
 
گاردریل
۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۸
 
گاردریل های منحصر به فرد شرکت تجهزات ایمنی راهها مطابق با آیین نامه وزارت راه و شهرسازی و  استانداردهای اروپاییEN 1317 و  ملی (21208)  در دو نوع  دو موج و سه ‌موج درخطوط تمام اتوماتیک این شرکت تولید می گردد. ورق مورد  استفاده در ساخت گاردریل‌های  شرکت تجهیزات ایمنی راهها ازجنس فولاد ST37-2  DIN171 با ضخامت 3 میلیمتر و پوشش آن بر اساس  استانداردهای  ASTMA-653  و ASTMB6 می باشد. تمامی مراحل ...
 
برگزاری چهارمین اجلاس مشترک توسعه کیفیت حمل و نقل، ساختمان، راه و شهرسازی
۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۹
 
در این اجلاس و در راستای اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ضمن معرفی دستاوردها و توانمندی های فعالان بخش صنعتی، از شرکت های تولیدی تقدیر و تشکر بعمل آمد.
 
ارسال کمک های غیرنقدی پرسنل شرکت تجهیزات ایمنی راهها به زلزله زدگان غرب کشور انجام شد
۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۵
 
کمک های غیر نقدی همکاران این شرکت با ارسال به هلدینگ سرمایه گذاری آتیه صبا جهت جمع آوری کمک دیگر شرکتها و حرکت به صورت یکپارچه به استان کرمانشاه ارسال گردید.
 
انتصاب معاون مهندسی و فناوری اطلاعات
۱۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲
 
مهندس وکیلی دلیل ایجاد معاونت مهندسی و فناوری اطلاعات را توسعه فعالیت های شرکت تجهیزات تجهیزات ایمنی راه ها در حوزه آی تی اس و ارائه خدمات کافی به ادارات راه و شهرسازی و کلیه شهرداری های کشور اعلام کرد.
 
اغاز فاز سوم پروژه ایمن سازی مجتمع امام خمینی (ره) لواسان
۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۸
 
فاز سوم این پروژه شامل دیوار حائل، آسفالت، جدول کشی و اقدامات زیرسازی و آسفالت می باشد.
 
بازدید مهندس علیزاده از پروژه ایمن سازی مجتمع فرهنگی تفریحی امام خمینی (ره) لواسان
۲۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۹
 
مدیرعامل شرکت اسکان ایران به همراه جمعی از مدیران و کارشناسان از پروژه ایمن سازی مجتمع فرهنگی تفریحی امام خمینی (ره) لواسان بازدید نمودند.
 
بازدید مهندس آذروش از پروژه آزادراه شرق اصفهان
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۷
 
مهندس وکیلی مدیرعامل شرکت تجهیزات ایمنی راه ها وظیفه ایمن سازی و نصب کلیه علائم و چراغ های این پروژه را به عهده دارد
 
اجرا و ساخت دکل های دوربین و روشنایی سامانه های ثبت تخلف
۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۸
 
طی انعقاد قرارداد با شرکت ارتباطات رهگام ایرانیان با شرکت تجهیزات ایمنی راه ها صورت گرفت
 
ولی آذروش به عنوان سرپرست و عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا معرفی شد
۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۲
 
مراسم معارفه مدیر عامل شرکت آتیه صبا با حضور دکتر اسلامیان و جناب آقای آذروش مدیر عامل جدید این شرکت و جمعی از کارکنان و مدیران شرکت های زیر مجموعه برگزار گردید.
 
پیام تبریک مدیر عامل شرکت تجهیزات ایمنی راه ها به مناسبت ایام الله دهه فجر
۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۷
 
طلوع آفتاب معنویت، در ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ از ایران اسلامی، شروع جنبش های های عدالت خواهی در سراسر جهان را رقم می زند و تجلی قدرت اراده مردم بر گلوله استبداد را به رخ می کشد. ده فجر انقلاب اسلامی ایران، برهه ای از تاریخ این مرز و بوم کهن است که امت اسلامی با رهبری مراد و امام خویش، مسیر کشور را از خدمت به اجانب و استکبار به حرکت در طریق استقلال و آزادگی تغییر داد و با اقتدار و ظفرمندی به جایگاه رفیع جمهوری اسلامی ایران کنونی دست یافت. با افتخار و مباهات ...