جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ 4 December 2020
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
 
استوانه و مخروط
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
 
استوانه ایمنی: در دو نوع ساده و آکاردئونی  استاندارد و مورد تأیید مراجع ترافیکی تولید با مواد ترموپلاست مقاوم در مقابل ضربه و خمش بازتاب نور فوق العاده قوی قابلیت تثبیت در زمین و ارئه اندازه های 50 و 75 سانتی متر مقاوم در برابر نورخورشید و عوامل جوی  قابلیت نصب علائم و هشدار دهنده ها به بالای استوانه مخروط ایمنی: تولید با مواد مقاوم  قابل برگشت در صورت برخورد نوار بازتاب با کیفیت بالا تنوع ابعاد و اندازه  مقاوم ...
 
ضربه گیر ستون
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵
 
از مهمترین تجهیزات ایمنی پارکینگ می باشد که باعث جلوگیری از آسیب دیدن ستون و بدنه خودرو به  هنگام  پارک کردن می شود.  ضربه گیر ستون با استفاده از چسب های مخصوص صنعتی یا  اتصالات مکانیکی بر روی تمامی سطوح نصب می گردد. 
 
متوقف کننده خودرو
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
 
این محصول با استحکام و دوام بالای خود در پارکینگ ها جهت جلوگیری از حرکت اتومبیل ها به عقب یا جلو استفاده می شود.
 
جداکننده خطوط
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
 
 از این محصول در پارکینگ ها ، خیابان ها و پارک ها و تمامی مکان هایی که نیاز به  تقسیم بندی  فضا و محوطه است استفاده می شود.
 
بازتاب چشم ببری
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۷
 
درخشش بالای این محصول هنگام برخورد نور وسائط نقلیه موجب بهره گیری آن به منظور افزایش ایمنی راهها گردیده است. بخش بازتابی این محصول از جنس شیشه و پلاستیک با سطح مقاوم در مقابل سایش و عوامل جوی بوده و در رنگ های قرمز، زرد و سفید تولید می گردد.  
 
بازتاب خورشیدی
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷
 
این بازتاب با بهره گیری از انرژی خورشیدی درخشندگی بالایی پس از تاریکی هوا  در مسیر ایجاد می نماید.  
 
چراغ راهنمایی
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
 
چراغ های راهنمایی شرکت تجهیزات ایمنی راهها با دوام بالا طبق استاندارد های جهانی با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد (ABS-PMMA ) با درجه مهندسی یک و با رعایت اصول زیست محیطی  تولید می شوند. رعایت قوانین زیباسازی شهری، طراحی مدرن و دقیق، برد بسیار زیاد پرتو افشانی،  مقاومت کامل در برابر عوامل جوی، دوام بالای سیستم (بیش از صد هزار ساعت) از جمله ویژگی های چراغ راهنمایی شرکت تجهیزات ایمنی راهها است.  
 
بازتاب چشم گربه ای
۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲
 
استفاده از این محصول در مسیرهای عبور و مرور به ویژه در جاده ها ضروری است. چشم گربه ای با انعکاس نور در شب به ویژه در باران یا مه که دید رانندگان ضعیف می باشد بسیار موثر، امن و کاربردی است. دوام، کیفیت استثنایی و هزینه کم و مقرون به صرفه بودن از مزایای این محصول است.  بازتاب های چشم گربه ای شرکت تجهیزات ایمنی راهها در دو نوع یک و دو طرفه 43 و 86 چشمی با استفاده از مواد بدنه ASA  وABS و با بهره گیری از نگین مرغوب شیشه ای، متناسب با شرایط ...
 
مبلمان و تجهیزات شهری
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
 
ارائه راهکار های تخصصی در حوزه طراحی شهری و طراحی مبلمان و عناصر شهری توسط واحد مبلمان شهری شرکت تجهیزات ایمنی راهها
 
کاشن تانک
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
 
ایجاد فضای امن درمقابل برخورد و همچنین به عنوان جداکننده مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از متریال مرغوب  درساخت، ضربه گیری عالی، تنوع در ابعاد و اندازه، بازتابندگی قوی و نصب و  مونتاژ آسان از جمله  ویژگی های  کاشن تانک های شرکت تجهزات ایمنی راهها می باشد. 
 
جداکننده مسیر
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۴
 
مطابق با استاندارد ASTM      تهیه شده از مواد مرغوب پلی اتیلنی      قابلیت پر و خالی شدن از ماسه و آب    جذب ضربه بالا      مقاوم در برابر نوسانات شدید آب و هوایی    نصب سریع و آسان بدون نیاز به جرثقیل    بازیافت پذیر 
 
تجهیزات تابلوها
۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۳
 
طراحی و ساخت استاندارد  متعلقات نصب علائم راهنمایی و رانندگی اعم از  پایه های چراغ راهنمایی و رانندگی ،  سازه های خرپایی نصب تابلو های راهنمای مسیر، پایه های نصب علائم ترافیکی، پست های روشنایی همراه با محاسبات دقیق مهندسی.