يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ 22 September 2019
 
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
 
بدون عنوان
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۲
 
با رای اعضای هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا دکتر محمد اسکندری سرپرست شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا شد
 
حضور شرکت تجهیزات ایمنی راه ها در سومین نمایشگاه تخصصی خدمات ، مبلمان شهری و حمل و نقل عمومی
۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۹
 
شرکت تجهیزات ایمنی راه ها نیز با بیش از 80 سال سابقه، از جمله بزرگ ترین و قدیمی ترین شرکت های کشور، در این نمایشگاه حضور فعال دارد.
 
برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی داخلی مجموعه تجهیزات ایمنی راهها
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰
 
گزارش تصویری مسابقات برگزار شده
 
برگزاری چهارمین اجلاس مشترک توسعه کیفیت حمل و نقل، ساختمان، راه و شهرسازی
۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۹
 
در این اجلاس و در راستای اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ضمن معرفی دستاوردها و توانمندی های فعالان بخش صنعتی، از شرکت های تولیدی تقدیر و تشکر بعمل آمد.
 
ارسال کمک های غیرنقدی پرسنل شرکت تجهیزات ایمنی راهها به زلزله زدگان غرب کشور انجام شد
۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۵
 
کمک های غیر نقدی همکاران این شرکت با ارسال به هلدینگ سرمایه گذاری آتیه صبا جهت جمع آوری کمک دیگر شرکتها و حرکت به صورت یکپارچه به استان کرمانشاه ارسال گردید.
 
انتصاب معاون مهندسی و فناوری اطلاعات
۱۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲
 
مهندس وکیلی دلیل ایجاد معاونت مهندسی و فناوری اطلاعات را توسعه فعالیت های شرکت تجهیزات تجهیزات ایمنی راه ها در حوزه آی تی اس و ارائه خدمات کافی به ادارات راه و شهرسازی و کلیه شهرداری های کشور اعلام کرد.
 
بازدید مهندس علیزاده از پروژه ایمن سازی مجتمع فرهنگی تفریحی امام خمینی (ره) لواسان
۲۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۹
 
مدیرعامل شرکت اسکان ایران به همراه جمعی از مدیران و کارشناسان از پروژه ایمن سازی مجتمع فرهنگی تفریحی امام خمینی (ره) لواسان بازدید نمودند.
 
بازدید مهندس آذروش از پروژه آزادراه شرق اصفهان
۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۷
 
مهندس وکیلی مدیرعامل شرکت تجهیزات ایمنی راه ها وظیفه ایمن سازی و نصب کلیه علائم و چراغ های این پروژه را به عهده دارد
 
ولی آذروش به عنوان سرپرست و عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا معرفی شد
۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۲
 
مراسم معارفه مدیر عامل شرکت آتیه صبا با حضور دکتر اسلامیان و جناب آقای آذروش مدیر عامل جدید این شرکت و جمعی از کارکنان و مدیران شرکت های زیر مجموعه برگزار گردید.
 
پیام تبریک مدیر عامل شرکت تجهیزات ایمنی راه ها به مناسبت ایام الله دهه فجر
۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۷
 
طلوع آفتاب معنویت، در ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ از ایران اسلامی، شروع جنبش های های عدالت خواهی در سراسر جهان را رقم می زند و تجلی قدرت اراده مردم بر گلوله استبداد را به رخ می کشد. ده فجر انقلاب اسلامی ایران، برهه ای از تاریخ این مرز و بوم کهن است که امت اسلامی با رهبری مراد و امام خویش، مسیر کشور را از خدمت به اجانب و استکبار به حرکت در طریق استقلال و آزادگی تغییر داد و با اقتدار و ظفرمندی به جایگاه رفیع جمهوری اسلامی ایران کنونی دست یافت. با افتخار و مباهات ...
 
سومین کنفرانس خبری مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا برگزار شد
۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۰
 
دکتر احمدرضا نیک کار اصفهانی در سومین نشست خبری خود با اصحاب رسانه گزارش عملکرد یکساله هلدینگ تخصصی آتیه صبا و شرکت های تابعه را ارائه کرد. مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا ضمن ارائه گزارش از ایجاد ساختار جدید در این مجموعه در راستای نظارت بر کلیه شرکت های تابعه و برنامه ریزی برای سیاست های جدید در حوزه های اقتصادی به اقدامات صورت گرفته در شرکت های تابعه پردخت. دکتر نیک کار اصفهانی افزود: پس از برگزاری همایشی سه روزه در اصفهان با دعوت از بزرگترین ...
 
آغاز عملیات اجرایی آزادراه شرق اصفهان
۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۳
 
عملیات اجرایی آزادراه کنار گذر شرق اصفهان با حضور وزیران راه و شهرسازی، تعاون کار و امور اجتماعی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، استاندار اصفهان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا به عنوان سرمایه گذار اصلی آغاز شد. دکتر نیک کار اصفهانی مدیر عامل هلدینگ آتیه صبا به عنوان اولین سخنران این مراسم از اهمیت راه اندازی این بزرگراه در شرق اصفهان بعد از ۱۲ سال توضیحاتی اراپه نمودند . همچنین ایشان افزودند با شروع بهره برداری ...