جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ 24 November 2017
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۴
 
۰
Share/Save/Bookmark
 
 
درصورت حمایت دولت و دستگاه های اجرایی از تولیدکنندگان داخلی امکان و ظرفیت افزایش تولید و صادرات محصولات به کشورهای همسایه همچنین کشورهای توسعه یافته و اروپایی وجود دارد.
 
مهندس دمیرچی با حضور در برنامه کالای ایرانی در رادیو اقتصاد به معرفی توانمندی های تولیدات شرکت تجهیزات ایمنی راهها پرداخت.
قائم مقام شرکت تجهیزات ایمنی راهها اعلام کرد: این شرکت در آستانه 80 سالگی خود ضمن توسعه تولید محصولات با اخذ استانداردهای روز دنیا در حوزه هوشمند محصولات ترافیکی پیشرفت قابل توجهی داشته است و با همکاری شرکت های دانش بنیان و دانشگاه های کشور در حال رقابت با همتایان خارجی خود می باشد.
مهندس دمیرچی افزود: درصورت حمایت دولت و دستگاه های اجرایی از تولیدکنندگان داخلی امکان و ظرفیت افزایش تولید و صادرات محصولات به کشورهای همسایه همچنین کشورهای توسعه یافته و اروپایی وجود دارد.
وی ادامه داد با و جود حمایت های مقام معظم رهبری از تولید و اشتغال و سیاست های دولت و مجلس، اما حلقه مفقوده ای وجود دارد که شرایط تولید کنندگان داخلی مناسب نیست  و باید تدبیر ویژه ای اندیشه شود.
قائم مقام شرکت تجهیزات ایمنی راهها اضافه کرد؛ پیگیری رسانه ها خصوصاً صدا و سیما در اطلاع رسانی مشکلات تولیدکنندگان قطعاً در رفع مشکلات کمک خواهد کرد و حمایت از تولید قطعاً موجب رشد اشتغال و رفع مشکلات اقتصادی و اجتماعی خواهد شد.
 
 
کد مطلب : 60
 
 
 
 
 
 
 


ارسال