سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ 17 October 2017
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۳۲
 
۰
Share/Save/Bookmark
 
 
در این بازدید، تفاهم‌نامه همکاری رسانه‌ای، برندینگ، تبلیغات و اطلاع‌رسانی بین شرکت تجهیزات ایمنی راه‌ها و شرکت خبری و سامانه اطلاع‌رسانی امیدگستر به امضا طرفین رسید.
 
همزمان با بازدید مدیران شرکت خبری و سامانه اطلاع رسانی امیدگستر از شرکت تجهیزات و ایمنی راه ها، توافقنامه همکاری بین این دو شرکت به امضاء رسید. این تفاهم همکاری در راستای هم‌افزایی و همکاری بین شرکت‌های زیرمجموعه صندوق بازنشستگی و شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا به مرحله اجرا خواهد رسید.
به گزارش روابط عمومی شرکت ایمنی و تجهیزات راه‌ها، صبح امروز مهران کرمی مدیرعامل شرکت امیدگستر و هیات همراه از بخش‌های مختلف شرکت و کارخانه ایمنی و تجهیزات  راه‌ها بازدید کردند. در این بازدید علیرضا دمیرچی قائم مقام مدیرعامل و بهزاد دارابی معاون بازرگانی شرکت ایمنی و تجهیزات راه‌ها ضمن ارائه اطلاعات مربوط به شرکت و معرفی دستاوردهای مرتبط با حوزه فعالیت به تشریح چگونگی بازآفرینی برند و تلاش برای شکل‌گیری مجموعه‌ای کامل در راستای سرویس‌دهی در حوزه‌های مربوطه پرداختند.
در این بازدید، تفاهم‌نامه همکاری رسانه‌ای، برندینگ، تبلیغات و اطلاع‌رسانی بین شرکت تجهیزات ایمنی راه‌ها و شرکت خبری و سامانه اطلاع‌رسانی امیدگستر به امضا طرفین رسید.
گفتنی است شركت سهامي توليدي تجهيزات ايمني راهها با تجربه‌ای هشتاد ساله در امر توليدات صنعتي، به عنوان يكي از بزرگترين ،قديمي ترين و معتبرترين شركت هاي تخصصي در زمينه طراحي ،توليد ،تأمين وخريد و فروش تجهيزات ،لوازم و ماشين آلات ايمني راهها و جاده هاي كشور مي باشد.
این تفاهم همزمان با دور جدید فعالیت شرکت امیدگستر و در راستای هم‌افزایی با شرکت‌های زیرمجموعه شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا پس از سلسله نشست‌های کارشناسان دو شرکت یادشده به مرحله امضا درآمد و از امروز وارد فاز اجرایی خواهد شد.
 
کد مطلب : 58
 
 
 
 
 
 
 


ارسال