سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ 17 October 2017
 
 
 
 
 
 
 
مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۵
 
۰
Share/Save/Bookmark
 
 
توجه به تولید و اشتغال بسیار ضروری و وظیفه حتمی ماست
 
بسمه تعالی
مدیران عامل محترم کلیه شرکت های تابعه :
حال که سال 1396 به فرمایش مقام معظم رهبری با نام (( اقتصاد مقاومتی ، تولید - اشتغال)) نام گذاری شده ، بر مدیران عامل محترم شرکت های زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری "آتیه صبا" ضروری است با در نظر گرفتن این سیاست کلان ، از ابتدای سال نسبت به برنامه ریزی و اجرای اقدامات موثر در این خصوص اهتمام ویژه داشته باشد و بنابر دستور معظم له " توجه به تولید و اشتغال بسیار ضروری و وظیفه حتمی ماست "
انتظار اینجانب از یکایک مدیران محترم این است که با مدیریت جهادی ، جذب سرمایه گذاری را در دستور کار خود قرار دهند تا موجبات افزایش تولید ملی و به تبع آن اشتغال برای جمع بیشتری از هموطنان عزیز ایجاد گردد . در این راستا اولویت سرمایه گذاری های جدید با مناطق محروم و کمتر توسعه یافته میباشد .
همچنین شایسته است در فعالیت های توسعه ای در سال 1396 بنا به رهنمود های مقام عظمای ولایت فرصت های اصلی مدیریتی در شرکت ها به افراد متعهد با هماهنگی اینجانب ، با انگیزه و انرژی مضاعف به درآمد زایی و سوددهی بالاتر شرکت ها منجر شود.  لازم می دانم  توجه همکاران ارجمندم را در کلیه شرکت ها به لزوم تولید ثروت و کسب سود جلب نمایم . تمامی فعالیت های جاری و توسعه ای در شرکت ها به شرطی مورد تایید شرکت سرمایه گذاری "آتیه صبا" خواهند بود که اثرات مشخص افزایشی در درآمد و سود آن شرکت داشته باشد.
در پایان از کلیه مدیران و پرسنل در شرکت های زیر مجموعه می خواهم تا با نصب العین قرار دادن فرمان رهبر فرزانه انقلاب در سخنرانی نوروزی در حرم رضوی (ره) در خرید های جاری و نیز تدارکات پروژه ها مطلاقاً از محصولات داخلی استفاده نموده و در نظر داشته باشندهرگونه خرید اقلام و اجناس خارجی که نمونه داخلی آن موجود باشند تخلف محسوب شده و مسئولان ذیربط مسئولیت کنترل و نظارت در این خصوص را برعهده دارند .
 
کد مطلب : 45
 
 
 
 
 
 
 


ارسال