شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ 18 September 2021
 
 
 
 
 
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۸
 
۰
Share/Save/Bookmark
 
 
 
مراسم بزرگداشت دهه امامت و ولایت در تاریخ ششم مرداد ماه سال جاری در محل شرکت تجهیزات ایمنی راهها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی با حضور مدیر عامل، رییس هیات مدیره، معاونین، مدیران ستادی و پرسنل شرکت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت تجهیزات ایمنی راهها در این مراسم معاونین و مدیرعامل شرکت به اقدامات و پیشرفت های صورت گرفته در بخش های مختلف اشاره کردند.
مدیر عامل شرکت تجهیزات ایمنی راهها ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر گفت:عید غدیر عید وحدت است که با اعتقاد به این اعیاد بزرگ می توان اتحاد و همدلی را سرلوحه کار خود قرار داد.
دکتر جواد تن زاده در ادامه گفت:خداوند را شاکر هستیم که با تلاش شبانه روزی و برنامه ریزی دقیق توانستیم برخی از موانع موجود در شرکت تجهیزات ایمنی راهها را که در سال های گذشته ایجاد شده بود از میان برداریم و امروز شاهد آن هستیم که این مجموعه در میان سایر زیر مجموعه های هلدینگ آتیه صبا در جایگاه مناسبی قرار دارد.
وی ضمن قدرانی از زحمات و تلاش پرسنل شرکت افزود:با همکاری و هماهنگی های انجام شده خطوط تولید در شرکت گسترش یافته و توانستیم در تولید رفلکتورهای میانی نیوجرسی به خودکفایی برسیم. ایمنی کارگاه ها و سلامت کارگران در الویت اهداف شرکت قرار دارد که تمام تجهیزات و امکانات لازم در این خصوص فراهم شده است.
نایب رییس هـیات مدیره شرکت تجهـیزات ایمنی راهها خاطر نشان کرد: خوشبختانه مجمع سالیـانه شرکت با تـوجـه بـه مشکلات سـال های گذشته به نحو مطلوبی برگزار شد و اکنون شاهد شکوفایی در بخش های مختلف مجموعه هستیم که این جز با همدلی و اتحاد ممکن نبود.
ما توانستیم با همکاری و هماهنگی تمام پرسنل به تمام تعهدات خود در پروژه های جاری جامه عمل بپوشانیم و پروژه آزاد راه شرق سپاهان را در موعد مقرر به بهره برداری برسانیم.
در پایان این مراسم از تعدادی از کارگران و پرسنل خط تولید تجلیل شد و لوح های تقدیر توسط مدیر عامل و رییس هیات مدیره به آنها اهدا گردید.
 
 
 
کد مطلب : 405
 
 
 
 
 
 
 


ارسال