با حکم مدیر عامل صندوق بازنشستگی

ولی آذروش به عنوان سرپرست و عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا معرفی شد

6 اسفند 1395 ساعت 13:52

مراسم معارفه مدیر عامل شرکت آتیه صبا با حضور دکتر اسلامیان و جناب آقای آذروش مدیر عامل جدید این شرکت و جمعی از کارکنان و مدیران شرکت های زیر مجموعه برگزار گردید.


جناب آقای دکتر اسلامیان در این نشست که با حضور مدیران اقتصادی صندوق بازنشستگی و مدیران و کارکنان شرکت "آتیه صبا" برگزار گردید ضمن تاکید بر اهمیت ایجاد اشتغال در بخش های مختلف کشور گفت :صندوق بازنشستگی کشوری و بنگاههای وابسته به آن باید با سرمایه گذاری های مناسب ضمن کمک به تولید و پویایی اقتصادی در بخش های مختلف اقتصادی به ایجاد اشتغال پایدار در کشور کمک کنند و افزود باید تلاش شود تا از سرمایه های بازنشستگان عزیز که در اختیار صندوق و زیر مجموعه های اقتصادی آن قرار دارد به خوبی دقت و حراست شود .

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری: خوشبختانه با شکل گیری هلدینگ های تخصصی در سه سال اخیر و تلاش و مدیریتی که در سطح بنگاههای اقتصادی وابسته به صندوق صورت گرفته، سودآوری شرکت ها به بیش از 1500میلیارد تومان افزایش یافته است.

مدیرعامل جدید شرکت سرمایه گذاری "آتیه صبا"  مهندس ولی آذروش با اشاره به نام گذاری اقتصادی سال های اخیر از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، افزود: ما باید در اجرای سیاست های ابلاغی «اقتصاد مقاومتی» همت مضاعف داشته باشیم و بتوانیم اقتصاد کشور را بر مبنای تفکر و اندیشه به مردم جامعه و عدم وابستگی به نفت و بیگانگان به یک اقتصاد درون گرا و برون زا ، تبدیل کنیم و در پایان سال اعلام کنیم که این سربازان واقعی در جبهه اقتصادی کشور با رعایت تمامی اصول، ضوابط، مقررات در کنار اخلاق مداری و ادب محوری توانسته ایم به رشد و توسعه درآمد و افزایش سود دست یابیم و حداقل دغدغه های معظم له را در این جایگاه کاهش دهیم.

ایشان با تأکید بر اجرایی شدن سیاست های اقتصادی صندوق بازنشستگی در مجموعه های تابعه هلدینگ "آتیه صبا"، ادامه داد: با یک برنامه ریزی و جهت گیری مدون، مدیریت سرمایه ها و جذب سرمایه گذاران در دستور کار مدیران "آتیه صبا" قرار خواهد گرفت تا شاهد پیشرفت، رشد و توسعه اقتصادی شرکت های تابعه این هلدینگ باشیم.

لذا مدیران باید با امانت داری در مجموعه های متبوع خود به فکر کار و تلاش بیش از پیش باشند تا به فضل خداوند متعال شاهد ثبات مدیریت در شرکت های تابعه باشیم.

گفتنی است در پایان از زحمات مدیر عامل سابق شرکت "آتیه صبا" قدر دانی به عمل آمد.


کد مطلب: 40

آدرس مطلب: http://rsem.ir/fa/doc/news/40/ولی-آذروش-عنوان-سرپرست-عضو-هیات-مدیره-شرکت-سرمایه-گذاری-آتیه-صبا-معرفی

شرکت تجهیزات ایمنی راه ها
  http://rsem.ir