شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ 18 September 2021
 
 
 
 
 
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۹
 
۰
Share/Save/Bookmark
 
 
 
به گزارش روابط عمومی شرکت تجهیزات ایمنی راهها، مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹ شرکت تجهیزات ایمنی راهها در تاریخ بیست و ششم تیرماه سال جاری با حضور اعضای هیأت مدیره، معاونین و مدیران شرکت و نماینده صاحبان سهام و همچنین حسابرس و بازرس قانونی با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی در سالن جلسات شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا برگزار شد.
در ابتدای این جلسه گزارش حسابرس و بازرس قانونی توسط نماینده موسسه حسابرسی قرائت و در نهایت عملکرد مالی منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹ شرکت مذکور به نحوه مطلوب اعلام گردید.
در ادامه گزارشی  از اقدامات صورت گرفته در حوزه های مختلف در سال ۱۳۹۹ توسط مدیرعامل ارائه و به سوالات مطروحه حاضرین در خصوص مفاد گزارش بازرس قانونی و سایر امور مربوط  به شرکت پاسخ داده شد.
دکتر تن زاده مدیرعامل شرکت تجهیزات ایمنی راهها ضمن خوشامدگویی و تشکر از حضور اعضای محترم مجمع و سهامداران محترم گفت: به لطف خداوند در سال جدید و تا به امروز شرکت تجهیزات ایمنی راهها توانسته علی رغم نوسانات اقتصادی و تغییرات قیمت مواد اولیه مورد نیاز در تولید محصولات؛ موفقیت های چشمگیری در خصوص کسب درآمد و کاهش هزینه های تولید و افزایش رضایتمندی کسب نماید.
وی پیشرفت درآمد عملیاتی سال 99 نسبت به 98 را 420 درصد،فروش خالص محصولات تولیدی سال 99 را 540 درصد و فروش کالای تجاری سال 99 را 163 درصد بیان کرد.
نایب رئیس هیات مدیره شرکت تجهیزات ایمنی راهها در ادامه افزود: ایجاد شفافیت در ساختار مالی و تمرکز بر سرمایه گذاری در جهت افزایش ظرفیت و تنوع محصولات تولیدی به طور مثال سیستم های هوشمند و تولید محصولات با حجم کوچک و با کاربرد بالا جهت تعمیر و نگه داری راهها؛  با هدف جذب بازار های مختلف و ورود در سایر پروژه های کشور از برنامه های اصلی این مجموعه می باشد.
این شرکت علی رغم وجود موانع بانکی،  مشکلات مالیاتی و صدور ضمانتنامه های بانکی سعی در رفع موانع نموده و با تسویه تسهیلات معوق،تقاضای افزایش سرمایه در گردش را از مجمع دارد.
شرکت تجهیزات ایمنی راهها با نگاه به تولید، اجرا و نصب در محل پروژه و ایجاد هاب منطقه ای در شمال و جنوب کشور با هدف کاهش هزینه های باربری و حمل محصولات در پروژه های جاری شرکت از جمله پروژه حرم تا حرم، آزادراه شرق سپاهان، اراک – خرم آباد، امیر کبیر و اصفهان – شیراز در سال جدید تا کنون توانسته موفق عمل کند.
مدیر عامل شـرکـت تجهیزات ایمنی راهها در خصوص پیش بینی های صورت گرفته در سال جاری گفت: ما فرصت ها و تهدید های پیشرو را بررسی نموده ایم که با توجه به وجود بازار های با تقاضای بالا در کلیه راههای قدیم و در حال احداث و پـروژه های وزارت راه و شـهرسازی درخـواست سـرمایه در گـردش جهت افزایش پتانسیل های تولید، افزایش تعداد قالب های ساخت نیوجرسی و نیز ایجاد خط تولید محصولات جدید و فناوری های نوین و سیستم های هوشمند را ارائه داده ایم.
 
 
 
کد مطلب : 399
 
 
 
 
 
 
 


ارسال