پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ 2 December 2021
 
 
 
 
 
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۳
 
۰
Share/Save/Bookmark
 
 
 
 
شرکت تجهیزات ایمنی راهها با انعقاد قراردادی با عنوان نصب تجهیزات حفاظ فنی و خدمات ایمنی قطعات 1و 2 آزادراه شرق سپاهان نقش بسزایی در ایمن سازی پروژه و هدایت ترافیک عبوری داشته است.
به گزارش روابط عمومی شرکت تجهیزات ایمنی راهها نصب پایه های روشنایی و انتقال برق به تقاطع نطنز به لحاظ ایمن سازی پروژه یکی از مراحل اصلی احداث آزادراه شرق سپاهان محسوب میشود. تیم اجرایی این شرکت   پس از بررسی نقشه های مهندسی شده و شرایط موجود مجبور به انتقال برق از روستای دنبی به محل مورد نظر شدند که این کار شرایط خاصی را به جهت ایمنی می طلبید. خوشبختانه با تجربه و کاردانی مهندسین و دست اندرکاران پروژه و همکاری سازمان های مربوطه از جمله اداره برق استان این کار جهادی به نتیجه رسید.
شرکت تجهیزات ایمنی راهها با نصب بیش از 100 عدد پایه روشنایی به طول 11 کیلومتر، دو دستگاه ترانس و یک دستگاه MOF در ابتدای خط انتقال توانست علی رغم سختی ها و خطرات موجود انتقال برق به تقاطع نطنز را با موفقیت انجام دهد و در آستانه عید سعید فطر روشنایی تقاطع نطنز را به بهره برداری کامل برساند که این امر میتواند در کاهش تصادفات جاده ای و گسترش دید رانندگان موثر باشد.
 
کد مطلب : 354
 
 
 
 
 
 
 


ارسال