جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ 7 May 2021
 
 
 
 
 
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۰
 
۰
Share/Save/Bookmark
 
 
 
به گزارش روابط عمومی شرکت تجهیزات ایمنی راهها با تکیه بر ظرفیت های ایجاد شده و مساعدت و راهبری مدیرعامل و هیات مدیره؛ مذاکرات و اقدامات تخصصی جهت انعقاد قرارداد با پروژه های ملی در دستور کار واحد بازرگانی قرار گرفته است که قطعا موجب شکوفایی شرکت و بدست آوردن جایگاه واقعی این مجموعه خواهد شد.
لذا در این خصوص گزارشی از معاونت بازرگانی تهیه و تنظیم شده که خلاصه ای از آن به شرح ذیل می باشد:
مهندس بهزاد دارابی، معاونت بازرگانی شرکت تجهیزات ایمنی راهها در مورد سیاست های اجرایی در بخش بازرگانی گفت: در حال حاضر با توجه به تغییر مدیریت و سیاست گذاری های به عمل آمده، این مجموعه با تکیه بر دانش و تجربه کماکان در حیطه تولیدات خود از جایگاه ویژه ای برخوردار است که این مهم به صورت کاملا حرفه ای و در راستای ارتقا سطح کیفی و کمی تولیدات در دستور کار شرکت بالاخص واحد بازرگانی قرار گرفته است.
تکمیل سبد محصولات بر مبنای نیازمندی مشتریان، توسعه محصولات فعلی، معرفی محصولات جدید و ورود به بازارهای داخلی و بین المللی جزء اهداف و سیاست گذاری های این معاونت می باشد. بازاریابی و فروش محصولات هایتک و استقرار آن در تولیدات شرکت نیز جزء برنامه های آتی این مجموعه می باشد که قطعا موجب افزایش کارایی و اثربخشی تولیدات این شرکت و سوددهی بیشتر خواهد بود.
وی در ادامه افزود: در چارچوب سیاست گذاری های  جدید، واحد بازرگانی شرکت تجهیزات ایمنی راهها  با برقراری ارتباط نزدیک و تبادل اطلاعات با دانشگاه و مراکز دانشگاهی نسبت به شناسایی و معرفی محصولات و خدمات روز دنیا در راستای اهداف شرکت و سهامداران محترم را در دستور کار خود قرار داده است.
  
 
کد مطلب : 351
 
 
 
 
 
 
 


ارسال