جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ 7 May 2021
 
 
 
 
 
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۷
 
۰
Share/Save/Bookmark
 
 
 
پروژه آزادراه اصفهان- شیراز که ۸ درصد از کل آزادراه‌های در حال ساخت کشور را به خود اختصاص داده، از سال ۹۲ آغاز به کار کرده و یکی از آزادراه‌های مهم کشور است. کل آزادراه اصفهان شیراز ۳۴۰ کیلومتر و در دو بخش اصفهان- ایزدخواست به طول ۱۱۶ کیلومتر و ایزدخواست- شیراز به طول ۲۲۴ کیلومتر پیش‌بینی شده است. کاهش ۲ ساعتی مدت زمان سفر از اصفهان به شیراز معادل ۱۳۰ کیلومتر مسافت، کاهش سالانه ۱۳۶ میلیون لیتر مصرف سوخت، صرفه‌جویی حدود ۷۰۰ میلیارد تومان در سال نخست بهره‌برداری در اقتصاد کشور از جمله مزایای پروژه اصفهان شیراز است.
به گزارش روابط عمومی شرکت تجهیزات ایمنی راه ها، این مجموعه با همکاری شرکت راهسازی و عمران ایران  به عنوان پیمانکار پروژه فوق با عنوان قرارداد تهیه، تولید، حمل و نصب نیوجرسی به طول 60 کیلومتر در این پروژه حضور دارد.تیم اجرایی شرکت تجهیزات ایمنی راهها در محل پروژه حضور داشته و تمام تلاش خود را جهت تامین مصالح لازم و تولید 10/000 عدد نیوجرسی مورد نیاز پروژه به کار خواهد بست.
همچنین مذاکرات لازم جهت حضور بیشتر و پررنگتر شرکت تجهیزات ایمنی راهها در این پروژه صورت گرفته است. لازم به ذکر است عملیات اجرایی جهت تجهیز کارگاه به منظور تولید نیوجرسی در حال انجام بوده و در روزهای آینده تولید انبوه این محصول شروع خواهد شد.
 
 
کد مطلب : 339
 
 
 
 
 
 
 


ارسال