جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ 7 May 2021
 
 
 
 
 
گفتگو با مهندس جواد افشار رضایی معاونت مهندسی و فناوری شرکت تجهیزات ایمنی راهها در خصوص پروژه آزادراه شرق سپاهان
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۵
 
۰
Share/Save/Bookmark
 
 
 
به گزارش روابط عمومی شرکت تجهیزات ایمنی راهها به نقل از شرکت آزادراه شرق سپاهان ؛ پروژه آزاد راه سپاهان از کیلومتر ۳۰ آزادراه اصفهان- نطنز- کاشان شروع و به طول ۹۳ کیلومتر به سمت شرق ادامه می یابد. این کنارگذر جاده اصفهان اردستان را قطع و با عبور به سمت بزرگراه اصفهان- نایین در غرب و سپس منطقه باغ رضوان به سمت جنوب می رود، سپس با عبور از کنار شهر جدید بهارستان و گردنه لاشتر به بزرگراه (آزادراه) اصفهان- شیراز متصل می شود و با راه اندازی و استفاده از این مسیر(کنارگذر شرقی)، استان های جنوبی و همچنین بخش جنوبی استان اصفهان ۵۰ کیلومتر به تهران نزدیک تر می شوند.
شرکت تجهیزات ایمنی راهها با همکاری شرکت آزاد راه شرق سپاهان به عنوان پیمانکار پروژه فوق با عنوان قرارداد نصب تجهیزات حفاظت فنی و خدمات ایمنی قطعات 1و2 آزادراه شرق سپاهان در این پروژه حضور داشته است.
در همین راستا گفتگویی با مهندس جواد افشار رضایی معاونت مهندسی  و فناوری شرکت تجهیزات ایمنی راهها انجام داده ایم که خلاصه ای از آن به شرح ذیل می باشد.
وی در خصوص فعالیت های شرکت تجهیزات ایمنی راهها در پروژه آزاد راه شرق سپاهان گفت: طول قرارداد حدفاصل تقاطع نطنز تا تقاطع نایین 63 کیلومتر بوده که 55 کیلومتر از مسیر مورخ 99/8/29 مورد بهره برداری قرار گرفت و 8 کیلومتر باقیمانده جهت ایمن سازی شامل نیوجرسی، گاردریل، روشنایی، خط کشی و انواع تابلو و علائم در حال انجام می باشد.
افشار رضایی در ادامه به فعالیت های انجام شده در پروژه آزاد راه شرق سپاهان توسط شرکت تجهیزات ایمنی راهها اشاره کرد و افزود: تهیه،حمل و نصب 12000 عدد نیوجرسی 4 و 6 متری، ساخت و نصب 20000 شاخه گاردریل 3 موج به همراه متعلقات (بالغ بر 2600 تن)، تهیه، ساخت و نصب 100/000 کیلوگرم هندریل آبرو و پل ها، نصب 218 دستگاه پایه روشنایی از 236 دستگاه پایه روشنایی ساخته شده، نصب 2060 مترمربع تابلوهای استاندارد و اطلاعاتی از 2690 مترمربع تابلوهای ساخته شده، نصب 152 تن انواع پایه ها و سازه های فلزی از 223 تن پایه و سازه های فلزی ساخته شده،اجرای 465 کیلومتر خط کشی، اجرای 236 کیلومتر رامبل(شیار لرزاننده)، ساخت 14600 عدد بازتاب چشم گربه ای و نصب 10000 عدد از آن، نصب علائم ترافیکی شامل استوانه لاستیکی، کاشن تانک و بشکه ترافیکی در مجموع به تعداد 500 عدد.
معاون فنی و مهندسی شرکت تجهیزات ایمنی راهها در ادامه افزود: موضوع راهداری در طول مسیر 55 کیلومتر از زمان بهره برداری به شرکت تجهیزات ایمنی راهها واگذار گردیده و تا به حال راهداری در قالب اکیپ های مرتبط به نحو شایسته انجام شده و خوشبختانه تا کنون هیچگونه تلفات انسانی گزارش نشده است.
در طوفان شن مورخ هفتم فروردین ماه سال جاری در آزاد راه شرق سپاهان با درایت و هوشیاری تیم اجرایی شرکت تجهیزات ایمنی از فاجعه و تلفات انسانی جلوگیری شد.
وی در خاتمه از همکاری ارگان ها و سازمان های ذیربط از جمله سازمان امداد و نجات، اورژانس، پلیس راه و سازمان راهداری و عوامل محترم شرکت کارفرما تشکر کرد.
  
 
کد مطلب : 331
 
 
 
 
 
 
 


ارسال