جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ 7 May 2021
 
 
 
 
 
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۲۲
 
۰
Share/Save/Bookmark
 
 
 
اولین جلسه شورای معاونین در تاریخ هفدهم فروردین ماه سال جاری با حضور مدیرعامل و معاونین شرکت برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر تن زاده ضمن تبریک سال جدید و حلول ماه مبارک رمضان و تاکید بر نامگذاری سال ۱۴۰۰ از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: پشتیبانی و مانع زدایی از تولیدات با کیفیت از اهداف اصلی تعیین شده در شرکت تجهیزات ایمنی راهها می باشد که امیدواریم در سال پیش رو  بتوانیم در استاندارد سازی تولیدات شرکت در جهت ایمن سازی راههای در حال احداث گام های ارزشمندی برداریم.
مدیر عامل شرکت تجهیزات ایمنی راهها در ادامه افزود: با توجه به فعالیت های دقیق و به موقع تیم اجرایی شرکت تجهیزات ایمنی راهها، رایزنی های هدفمندی در جهت پروژه های مطرح شده انجام شده که در آینده نزدیک اجرایی خواهد شد.
وی همچنین افزود ابلاغیه رسمی پروژه اصفهان-شیراز به شرکت تجهیزات ایمنی راهها ارسال شده که این نشان از عملکرد به موقع و صحیح تیم اجرایی شرکت می باشد.
دکتر تن زاده در ادامه بر تشکیل کمیسیون های درون سازمانی با تاریخ مشخص اشاره کرد و این امر را در جهت تحقق اهداف تعیین شده موثر دانست.
ایشان در ادامه افزود: تامین و پرداخت به موقع حقوق و مزایای کارکنان و پرسنل و ایجاد رضایت خاطر آنها و همچنین ارزشیابی نیروهای کارگری در جهت انتخاب کارگرهای نمونه نیز از اقدامات تعیین شده در سال جدید خواهد بود.
در این جلسه دکتر محمد فروزان عضو هیات مدیره شرکت تجهیزات ایمنی راهها و معاونین شرکت حضور داشتند و به مسائل و اقدامات صورت گرفته در حوزه معاونت پرداخته و در مورد اهداف پیش رو با مدیر عامل گفتگو کردند.
 
کد مطلب : 322
 
 
 
 
 
 
 


ارسال