چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ 20 January 2021
 
 
 
 
 
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۶
 
۰
Share/Save/Bookmark
 
 
 
جلسه فرماندهان و شواری بسیج  حوزه کارگری بسیج در محل نمازخانه شرکت تجهیزات برگزار شد.
به گزارش روبط عمومی و امور بین الملل شرکت تجهیزات ایمنی راه ها، با تاکید مدیرعامل محترم جناب دکتر تن زاده مبنی بر برگزاری هرچه با شکوه تر جلسات بسیج که به فرمایش مقام معظم رهبری "بسیج مدرسه ی عشق است" و در این راستا بسیج را تقویت نمود زیرا انقلاب مدیون بسیج بوده و در همه ی بحران ها در خط مقدم قرار گرفته است؛ در این جلسه که با حضور فرمانده بسیج کارگری استان البرز جناب سرهنگ طهیران، شورای حوزه ی بسیج کارگری شهرستان فردیس، فرماندهان پایگاه های تابعه و همچین قائم مقام شرکت دکتر ظریف پور و مسئول حقوقی دکتر بازوند نسبت به بیان موضوعات و مشکلات حوزه ی تولید بحث و تبادل نظر شد.
در ادامه فرمانده سازمان بسیج کارگری استان و شورای بسیج حوزه ی کارگری شهرستان فردیس با حضور در دفتر مدیریت در راستای حل مشکلات و موانع تولید و همچنین کمک به مدیریت جدید اعلام آمادگی کرده و بیان داشتند در راستای منویات مقام معظم رهبری (مد) در سال جهش تولید از هیچ کمکی دریغ نخواهند کرد.
دراین جلسه دکتر ظریف پورنیز ضمن یادآوری این نکته که کلیه شورای معاونین و مدیریت شرکت تجهیزات ایمنی راه ها نیز بسیجی بوده و خود را جزئی از خانواده ی بزرگ بسیج می دانند جهت همکاری های بیشتر با سپاه استان البرز و بسیج شهرستان فردیس اعلام امادگی نمودند.
در پایان دکتر بازوند با بیان اینکه خود نیز تا کنون در مجموعه ی بسیج حضورفعال و نزدیکی داشتند از ارتباط تنگاتنگ با مجموعه بسیج ابراز خرسندی کرده و خواهان ارتباط بیشتر در این راستا از مسئولین سپاه و بسیج شدند.
دکتر زیراهی – معاون اداری و مالی که خود نیز از بنیانگذاران صندوق بسیجیان بودند اعلام داشتند جهت تقویت بنیه بسیج در استان البرز تلاش خواهند کرد.
 
 
کد مطلب : 253
 
 
 
 
 
 
 


ارسال