يکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ 17 October 2021
 
 
 
 
 
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۱۰
 
۰
Share/Save/Bookmark
 
 
 
شرکت تجهیزات ایمنی راهها تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه، جهت ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان. ما بر این باوریم که توسعه ی مجموعه جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، تحقق نخواهد یافت.
در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان از محصولات و خدمات ارائه شده، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است.
بی شک حفظ ره آورد گذشته و همسویی با چالش های پیش رو نـیازمنـد نگـرشی جـامع به تمامی عوامل پیش برنده ، ارتقای مستمر کیفی و کمی محصولات، بهره گیری از دانش و فن آوری های نوین و تلاش مضاعف تمامی همکاران شرکت می باشد.
با توجه به افزایش عرضه و تقاضای تولیدات شرکت؛ در جهت استفاده از حداکثر توان تولید با هدف جلب رضایت مشتری و ارتقاء کیفیت و نیز تحویل در زمان مناسب ، برنامه ریزی های مناسبی انجام گرفته است که در این راستا با تزریق منابع مالی اولیه از طریق حمایت های مالی هلدینگ آتیه صبا با تخصیص منابع مالی در قالب سرمایه در گردش به منظور توسعه خطوط تولید کارگاهی و نیز تهیه مصالح و مواد اولیه در جهت رفع موانع تولید و افزایش ظرفیت به صورت تصاعدی اقدام خواهیم نمود و با توجه به مذاکرات بعمل آمده با سازمان ها ونهادهای مختلف به زودی شاهد ورود شرکت به بازار های جدید در سطح کشور می باشیم .
 با توجه به اینکه در حال حاضر تولید نیوجرسی در شرکت تجهیزات ایمنی راهها به میزان 25 درصد تقاضای بازار است و با تکیه بر اقدامات و  مذاکرات بعمل آمده؛  به زودی در یـک بازه زمانی کوتاه شاهد افـزایش چشمگیری در تولید خواهیم بود؛ از طرفی تجهیز و راه اندازی کارگاه های جدید و نیز اولویت در کنـترل و کیـفیت تولیـدات با هـدف کاهـش هزیـنه هـای تولـید از بـرنامـه های جاری می باشد.
   همچنین تجربه ارزشمند این شرکت در ایمن سازی ترافیک و نصب علائم و تجهیزات در آزاد راه شرق سپاهان و بهره برداری کامل از دانش و توان مهندسی کارشناسان آن می تواند به عنوان یک پتانسیل بالا در ورود به سایر پروژه های ملی باشد.

دکتر جواد تن زاده
مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره
 
کد مطلب : 208
 
 
 
 
 
 
 


ارسال
 
منصور بیات
۱۳۹۹/۱۱/۱۳ ۱۰:۰۹
در این فضای الوده به فساد و رانت خواری نهادینه شده کشور عزیز ما ایران، و نیز تحریمهای قلدرمابانه که به شدت حتی نیازهای اولیه مردم را نیز هدف قرارداده، هستند مردان شایسته ای که قدمهای موثر و ارزشمندی در راه تولید و خودکفایی بر داشته اند. جناب اقای دکتر تن زاده، این همت و توفیق را به شما صمیمانه تبریک میگویم، و یقین که دست اوردهای بمراتب بزرگتری در طی این مسیر نصیب شما و کشور عزیزمان خواهد شد.